Ganinex - Oferta tygodnia

Oferta tygodnia

Polityka prywatności serwisów Ganinex

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity z dnia 26 czerwca 2014 r., Dz.U. z 2014 r. poz. 1182) informujemy, iż:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Adama Gazda prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą GANINEX Adam Gazda w Pszczynie przy ul. Bielskiej 31c, Barbarę Gazda prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą GANINEX Barbara Gazda w Pszczynie przy ul. Bielskiej 31c, Gazda Group Sp. z o.o. z siedzibą w Pszczynie, w tym na ich udostępnianie podmiotom reprezentującym na terenie RP marki: ABARTH, ALFA ROMEO, BMW, Chrysler, DODGE, FIAT, JEEP, LANCIA, SKODA oraz współpracującym z nimi podmiotom świadczącym usługi finansowe i ubezpieczeniowe w celu prowadzenia kampanii informacyjnych, marketingu i reklamy ich produktów i usług a także prowadzenia badań rynkowych, statystycznych i posprzedażowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity z dnia 26 czerwca 2014 r., Dz.U. z 2014 r. poz. 1182).

Wyrażam zgodę na używanie przez Adama Gazda prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą GANINEX Adam Gazda w Pszczynie przy ul. Bielskiej 31c, Barbarę Gazda prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą GANINEX Barbara Gazda w Pszczynie przy ul. Bielskiej 31c, Gazda Group Sp. z o.o. z siedzibą w Pszczynie, podmioty reprezentujące na terenie RP marki ABARTH, ALFA ROMEO, BMW, Chrysler, DODGE, FIAT, JEEP, LANCIA, SKODA a także współpracujące z nimi podmioty świadczące usługi finansowe i ubezpieczeniowe telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów celu prowadzenia kampanii informacyjnych, marketingu i reklamy ich produktów i usług a także prowadzenia badań rynkowych, statystycznych i posprzedażowych, zgodnie z ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne (tj. z dnia 10 stycznia 2014 r., Dz.U. z 2014 r. poz. 243) a nadto na otrzymywanie od w/w informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tj. z dnia 15 października 2013 r. (Dz.U. z 2013 r. poz. 1422).

Zostałem(am) poinformowany(a) o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, aktualizacji, uzupełniania i usuwania.

Opinie

Opinie naszych klientów z fanpage'a na Facebooku. 4.3

 • Michał Nowak 8 stycznia 2018

  Jak na razie jest lepiej niż dobrze, uprzejmie, konkretnie i ceny adekwatne do usług.

 • Ula Tchurzewska 6 grudnia 2017

  Bardzo polecam salon w Pszczynie kilka razy robiliśmy tam serwis a ostatnio kupowalismy Fiata Talento obsluga na najwyzszym poziomie . Jak dla mnie najlepszy salon fiata w Polsce

 • Aries Logan 5 grudnia 2017

  + Polecam ASO Alfa Romeo w katowicach, fachowa i miła obsługa, oraz dobre ceny. - Odradzam natomiast wizytę w gliwickim oddziale, nieprzyjemna obsługa w serwisie, naciąganie na cenach części, wymiana sprawnych elementów silnika za które oczywiście trzeba zapłacić.

 • Łukasz Osyra 8 listopada 2017

  Jestem bardzo zadowolony 🙂 w Pszczynie kupiłem 2 auta Jeepa i Fiata 500x dla żony, ogólnie bardzo profesjonalna obsługa zarówno podczas sprzedaży jak i po kupnie podczas serwisu wszystko zrobione jak należy. Mogę śmiało polecić i każdej osobie która ze mną rozmawia o kupnie Jeepa polecam ten salon 😃

 • Adrian Wuu 15 września 2017

  Ogólnie jestem zadowolony, jeżeli chodzi o inspekcję mojego Fiata Ducato, którego serwisowałem po raz pierwszy w Polsce i pierwszy raz w Ganinexie. Poszło sprawnie i konkretnie. Wszystko naprawione i sprawdzone tak, jak tego chciałem. Sugeruję Pani na kasie trochę więcej uśmiechu oraz sympatii do klientów, gdyż odpowiada Pani za najważniejszą część Państwa istnienia czyli przyjmowaniem należności a kontakt z tym "działem obsługi" jest wyjątkowo surowy i neutralny, niczym nie różniący się od wpłacie pieniędzy we wpłatomacie - jest Pani człowiekiem i stosunek do klienta jest częścią pracy.

 • Waldemar Mocigemba 31 lipca 2017

  Dzisiaj odbyłem jazdę próbna Jeep Renegade . Autko godne polecenia !!! Teraz już wiem co wybrać . Dziękuję Pani Katarzynie C. z Katowic za jazdę i profesjonalne informacje . Napewno kupię to auto już niebawem .

Zobacz więcej opinii