Ganinex - Oferta tygodnia

Oferta tygodnia

Polityka prywatności serwisów Ganinex

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity z dnia 26 czerwca 2014 r., Dz.U. z 2014 r. poz. 1182) informujemy, iż:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Adama Gazda prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą GANINEX Adam Gazda w Pszczynie przy ul. Bielskiej 31c, Barbarę Gazda prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą GANINEX Barbara Gazda w Pszczynie przy ul. Bielskiej 31c, Gazda Group Sp. z o.o. z siedzibą w Pszczynie, w tym na ich udostępnianie podmiotom reprezentującym na terenie RP marki: ABARTH, ALFA ROMEO, BMW, Chrysler, DODGE, FIAT, JEEP, LANCIA, SKODA oraz współpracującym z nimi podmiotom świadczącym usługi finansowe i ubezpieczeniowe w celu prowadzenia kampanii informacyjnych, marketingu i reklamy ich produktów i usług a także prowadzenia badań rynkowych, statystycznych i posprzedażowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity z dnia 26 czerwca 2014 r., Dz.U. z 2014 r. poz. 1182).

Wyrażam zgodę na używanie przez Adama Gazda prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą GANINEX Adam Gazda w Pszczynie przy ul. Bielskiej 31c, Barbarę Gazda prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą GANINEX Barbara Gazda w Pszczynie przy ul. Bielskiej 31c, Gazda Group Sp. z o.o. z siedzibą w Pszczynie, podmioty reprezentujące na terenie RP marki ABARTH, ALFA ROMEO, BMW, Chrysler, DODGE, FIAT, JEEP, LANCIA, SKODA a także współpracujące z nimi podmioty świadczące usługi finansowe i ubezpieczeniowe telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów celu prowadzenia kampanii informacyjnych, marketingu i reklamy ich produktów i usług a także prowadzenia badań rynkowych, statystycznych i posprzedażowych, zgodnie z ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne (tj. z dnia 10 stycznia 2014 r., Dz.U. z 2014 r. poz. 243) a nadto na otrzymywanie od w/w informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tj. z dnia 15 października 2013 r. (Dz.U. z 2013 r. poz. 1422).

Zostałem(am) poinformowany(a) o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, aktualizacji, uzupełniania i usuwania.

Opinie

Dodaj opinię na Facebook

Dodaj opinię na Google +

Opinie naszych klientów z fanpage'a na Facebooku. 4.2

 • Tomasz Skwarek 10 kwietnia 2018

  Serwis zawsze w miarę w dogodnym terminie, fajna kawiarnia gdzie można poczekać, jednak zawsze martwi mnie sytuacja Pań które tu pracują i ledwie chodzą...czy to jakiś nakaz by chodzić w butach na wysokim obcasie? Ilekroć tu jestem tyle razy mam złe wrażenie, jasne taka kobieta pieknije się prezentuje ale ile się nacierpi.

 • Grzegorz Piontek 11 lutego 2018

  Salon sprzedaży Ganinex - Gliwice kupiłem Fiata Tipo Hatchback. Świetna obsługa klienta i chciałbym podziękować Pani Hannie Bartela aby samochód spełnił moje oczekiwania.

 • Barbara Przybysz 9 lutego 2018

  Jestem bardzo zadowolona z obsługi , jasne odpowiedzi , komunikatywność na 6 , obsługa super . DZIEKUJE 🙂

 • Michał Nowak 8 stycznia 2018

  Jak na razie jest lepiej niż dobrze, uprzejmie, konkretnie i ceny adekwatne do usług.

 • Ula Tchurzewska 6 grudnia 2017

  Bardzo polecam salon w Pszczynie kilka razy robiliśmy tam serwis a ostatnio kupowalismy Fiata Talento obsluga na najwyzszym poziomie . Jak dla mnie najlepszy salon fiata w Polsce

 • Marian Dzikowski 5 grudnia 2017

  + Polecam ASO Alfa Romeo w katowicach, fachowa i miła obsługa, oraz dobre ceny. - Odradzam natomiast wizytę w gliwickim oddziale, nieprzyjemna obsługa w serwisie, naciąganie na cenach części, wymiana sprawnych elementów silnika za które oczywiście trzeba zapłacić.

Zobacz więcej opinii